1902.2021
0
В наявність надходить одна з найочікуваніших моделей 2021 року - Benelli 251s
Опубліковано в: СтаттіУ нас є для вас бомбічна новина - в наявність надходить одна з найочікуваніших моделей 2021 року - Benelli 251s.

Модель отримала комплексний рестайлінг і в результаті вийшов відмінно перероблений уже добре відомий стрітбайк Benelli TNT25.

Багато років поспіль модель користується високим попитом і довірою покупців, як один з найкращих мотоциклів з універсальними характеристиками - підходить як для початківців так і для досвідчених райдерів.

Тому інженери Benelli не стали винаходити колесо знов, а просто поліпшили мотоцикл, який і без того можна було вважати найбільш наближеним до еталону серед конкурентів.

Всі основні оновлення моделі Benelli 251s візуально помітні.

Мотоцикл отримав нову світлодіодну фару яка надає йому більш сучасний і швидкий вид, при цьому забезпечує більш ефективніше освітлення.

В зв'язці з фарою мотоцикл Benelli 251s отримав і новий сучасний цифровий дисплей з високим ступенем читаності і інформативності.

Наступне оновлення за списком це - нова вихлопна система і глушник. Глушник став красивішим, динамічнішим і технічно краще реалізує потенціал двигуна. Новий звук вам теж сподобається.

Для надання силуету мотоцикла ще більшої динаміки та спортивності задній блок світлотехніки і утримувач номерного знака перемістилися з-під хвоста на задній бризковик, який кріпиться до маятника, більш відомий в народі під назвою - хагер.

Оновили і обшивку сидіння - використаний новий матеріал.

Звичайно ж оновилася і графіка мотоцикла.

В іншому ж це те все той же популярний і технологічний TNT25, який завоював неабияку популярність по всьому світу, включаючи і Україну. У багатьох країнах цю модель називають Duke-killer. Cекрет успіху дуже простий - італійські інженери зуміли успішно реалізувати в цьому стріт-байку гарне поєднання необхідних якостей, такі як потужний і невибагливий двигун, відмінна керованість, ефективні гальма, і все це в поєднанні з доброзичливою ціною.

Всі мотоцикли нового покоління оснащуються системою ABS.

В Україні покупцеві пропонується на вибір два кольори: білий і чорний. Під замовлення можна надати і версію в яскраво зеленому кольорі.

У наявність надійшла лімітована партія тому радимо передзамовляти вже зараз.    


 І традиційно від Geon - до кожного мотоциклу бренду Benelli безкоштовно надається комплект високо-технологічного масла Motul на 2 заміни - для ефективної обкатки і подовження ресурсу двигуна.

Читати повністю
2709.2020
0
 Razzo — электроскутер
2709.2020
0
История компании  BAJAJ AUTO LTD
Опубліковано в: Статьи

Компания BAJAJ AUTO занимает третье место в мире по производству двухколесных транспортных средств. Mотоциклы Bajaj широко известны в 75 странах, а теперь и в Украине.

Помимо бренда BAJAJ завод производит мототехнику для Kawasaki, KTM, Husqvarna,Triumph.

В 1986 году BAJAJ AUTO получила техническую поддержку Kawasaki. В Азии мотоциклы BAJAJ и Kawasaki реализуются через единую сеть, под брендом Kawasaki.

На заводе BAJAJ производят такие популярные модели как Ninja 300 и Ninja 600.

В 2008 год BAJAJ AUTO выкупила 48% процентов активов австрийской компании KTM/Husqvarna, тем самым получив доступ не только к азиатскому рынку, но и европейскому.

На заводах BAJAJ производят модели KTM Duke / RC и Husqvarna Svartpilen / Vitpilen. 

В 2017 году, BAJAJ AUTO и Triumph Motorcycles (Великобритания) объявили о начале партнерства в разработке и производстве среднекубатурной техники для международного рынка.

Целостность, преданность делу, находчивость и решимость добиться успеха, вот те слагаемые успеха, которые характерны для группы BAJAJ сегодня.

Читати повністю